216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Az angyalok kara, 1928

539. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Az angyalok kara, 1928

olaj, vászon

125*86 cm

j.j.l.: Remsey 928