216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré (Kamilla)

337. Kömpöczi Balogh Endre (Budapest, 1911 - Budapest, 1977)

Hölgyportré (Kamilla)

olaj, vászon

107*99 cm

j.j.l.: Kömpöczi Balogh Endre