216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Parkrészlet, 1947

421. Konnovic Milan (1898 - 1993)

Parkrészlet, 1947

szén, papír

245*340 mm

j.j.l.: Bpest 17/XI 47 Konjovits 47