216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Teraszon

553. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Teraszon

akvarell, ceruza, papír

185*270 mm

j.n. j.l.:Vaszary János hagyatéki pecsét

paszpartun felirattal "Kerecsényi Editnek 1959 XII. 12."