216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Folyópart naplementében

304. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Folyópart naplementében

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő