216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Barátom, Lai Long portréja", 2004

585. Ngoc, Nguyen Bich (Vietnam,1972-)

"Barátom, Lai Long portréja", 2004

olaj, vászon

45*35 cm

j.b.l.: Ngoc Bich 2004

reprodukálva: Long & Ngoc, Vietnam, 2007, 34. o.