585. Ngoc, Nguyen Bich (Vietnam,1972-)
"Barátom, Lai Long portréja", 2004
olaj, vászon
45*35 cm
j.b.l.: Ngoc Bich 2004
reprodukálva: Long & Ngoc, Vietnam, 2007, 34. o.