216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Margarétás csendélet, 1930-as évek

315. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

Margarétás csendélet, 1930-as évek

olaj, vászon

61*81 cm

j.j.l.: Bánovszky