216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tópart halászokkal, 1890

182. Rossi, J. jelzéssel, 19. sz. második fele

Tópart halászokkal, 1890

olaj, vászon

50*82 cm

j.b.l.: J. Rossi 890