216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A dózsepalota a tenger felől

275. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

A dózsepalota a tenger felől

olaj, vászon

32*48 cm

j.b.l.: L. Bertini