216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Wenckheim Krisztina portréja, 1879

135. Szűcs J. jelzéssel

Wenckheim Krisztina portréja, 1879

ceruza, papír

610*450 mm

j.b.l.: rajzolta Szűcs J. 1879 fényképről