216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Napsütötte parasztház

524. Dinnyés Ferenc (Budapest, 1886 - Szeged, 1958)

Napsütötte parasztház

olaj, vászon

41*55 cm

j.j.l.: Dinnyés F.