216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itáliai táj hazatérő pásztorokkal, 1870

171. Markó András (Bécs, 1824 - Marti, 1895)

Itáliai táj hazatérő pásztorokkal, 1870

olaj, vászon

77*119 cm

j.j.l.: And. Markó 1870