216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balatoni naplemente, 1901

189. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Balatoni naplemente, 1901

olaj, vászon kartonra ragasztva

58*78 cm

j.b.l.: Zeller M. 1901