Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tehénfejés

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

841. Magyar festő, 20. sz. első fele

Tehénfejés

olaj, rétegelt lemez

55,5*79 cm, sérült

Vételi megbízás (PDF)