Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Anya gyermekével

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

655. G. Nagy A. jelzéssel, 20. sz. közepe

Anya gyermekével

olaj, vászon

115*80 cm

j.j.l.: G. Nagy A., sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)