Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Ketten, 1970 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

691. Litkey György (Sajókeresztúr, 1907 - Budapest, 1975)

Ketten, 1970 körül

olaj, vászon

50*40 cm

j.b.l.: Litkey, ho: ajándékozási felirat, irodalom: Borbély László-Mezei Ottó: Litkey György, A Litkey Alapítvány kiadása, é.n.

Vételi megbízás (PDF)