Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet

527. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Csendélet

olaj, vászon

50*38 cm

j.j.l.: Grossova, sérült