Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Bicikliverseny

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

725. Magyar festő, 20. sz. első fele

Bicikliverseny

olaj, vászon kartonra ragasztva

32*65 cm

Vételi megbízás (PDF)