Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Társaság a szabadban, 1966

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

683. Magyar festő

Társaság a szabadban, 1966

olaj, vászon

80*100 cm

j.n. b.l.: 966

Vételi megbízás (PDF)