Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hegyi városka látképe

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

510. Magyar festő, 20. sz. eleje

Hegyi városka látképe

olaj, vászon

60*80 cm

Vételi megbízás (PDF)