Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Gőzhajó a folyón

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

503. Magyar festő, 20. sz. első fele

Gőzhajó a folyón

olaj, karton

49*70 cm

Vételi megbízás (PDF)