Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tájrészlet, 1948

762. Gál István (Budapest, 1906 - Budapest, 1953)

Tájrészlet, 1948

tempera, papír

310*260 mm

j.b.l.: Gál 48, sérült