Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Nő labdával

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

814. Magyar festő, 20. sz. vége

Nő labdával

olaj, vászon

80*59,5 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)