Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Parkrészlet alakokkal, 1964

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

588. Murai jelzéssel

Parkrészlet alakokkal, 1964

olaj, farost

45*60 cm

j.j.l.: Murai 964, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)