Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tájrészlet

514. Czigány Dezső (Budapest, 1883 - Budapest, 1937)

Tájrészlet

akvarell, papír

185*245 mm

j.j.l.: Czigány