Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szakállas férfi kalapban

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

727. Magyar festő, 20. sz. eleje

Szakállas férfi kalapban

olaj, vászon fára ragasztva

52*34,5 cm

Vételi megbízás (PDF)