Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Gyermek naranccsal”, (Nagymama unokájával, Nemzedékek), 1910 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

600. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)

”Gyermek naranccsal”, (Nagymama unokájával, Nemzedékek), 1910 körül

olaj, vászon

74*60 cm

j.n. Reprodukálva: A Nyolcak. Centenáriumi kiállítás katalógusa, szerk. Markója Csilla és Bardoly István, Pécs, Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága és Budapest, Magyar Tudományos Akadémia Művészettörténeti Kutatóintézete közös kiadása, 2010, 478.o., Kiállítva

Vételi megbízás (PDF)