Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “A mérleg hegye”, 1968

667. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“A mérleg hegye”, 1968

olaj, vászon

70*90 cm

j.b.f.: Freytag, ho: autográf felirat a vakrámán, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25., (kat. sz. n. A mérleg hegye, 1968, kollázs)