Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Hogy hívnak”

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

788. Bolgár festő, 20. sz. második fele

“Hogy hívnak”

olaj, vászon

90,5*130,5 cm

j.n. ho: felirat, kis sérüléssel

Vételi megbízás (PDF)