Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

832. Braun Lengyel Vera (Budapest, 1902 - Párizs, 1997)

Kompozíció

akvarell, tus, papír

205*155 mm

j.b.l.: Vera Braun

Vételi megbízás (PDF)