Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Absztrakt

829. Magyar festő, 20. sz. közepe, (Vaszilij Kandinszkij után)

Absztrakt

olaj, vászon kartonra ragasztva

30*39,5 cm