229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Furulyázó puttó nyulakkal

188. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Furulyázó puttó nyulakkal

olaj, vászon

105*55 cm

j.b.l.: Benczúr