229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel

54. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Krisztus pokolra szállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

42*36 cm