229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Baromfiudvar

334. Vastagh Géza (Kolozsvár, 1866 - Budapest, 1919)

Baromfiudvar

olaj, vászon

60*77 cm

j.b.l.: Vastagh Géza