229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vénusz és Ámor

196. Markó Károly, ifj. (Pest, 1822 - Moszkva, 1891)

Vénusz és Ámor

akvarell, ceruza, papír

235*150 mm

j.j.l.: C. Markó