229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent László (Roskovics Ignác feménye után)

34. Nagy Ernő (Budapest, 1881 - ?)

Szent László (Roskovics Ignác feménye után)

olaj, vászon

121*81 cm

j.j.l.: Nagy Ernő ...