229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itáliai táj

138. Bloemen, Jan Frans van (Antwerpen, 1662 - Róma, 1749) köre, 18. sz. első fele

Itáliai táj

olaj, vászon

86*140 cm

j.n. ho.: Gróf Almássy Teleki Éva Bp 1943 XI. nagy aukció címke