138. Bloemen, Jan Frans van (Antwerpen, 1662 - Róma, 1749) köre, 18. sz. első fele
Itáliai táj
olaj, vászon
86*140 cm
j.n. ho.: Gróf Almássy Teleki Éva Bp 1943 XI. nagy aukció címke