229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hátakt mediterrán városképpel, 1937

319. Bánáti - Schwerák József (Temesvár, 1897 - Szentendre, 1951)

Hátakt mediterrán városképpel, 1937

olaj, vászon

54*81,5 cm

j.j.l.: B. Sverák J. 1937