229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet (Kék tálca)

537. Berény Róbert (Budapest, 1887 - Budapest, 1953)

Csendélet (Kék tálca)

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.f.: Berény