229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Delelés, 1911

438. Juszkó Béla (Tatatóváros, 1877 - Budapest, 1969)

Delelés, 1911

olaj, vászon

98*150 cm

j.j.l.: Juszkó B. 911