229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női portré, 1893 (Vikol Mária portréja)

166. Wellmann Róbert (Szerdahely, 1866 - Paks, 1946)

Női portré, 1893 (Vikol Mária portréja)

olaj, vászon

88*69 cm

j.b.f.: Wellmann 1893

kis sérüléssel