514. Pekáry István (Budapest, 1905 - Budapest, 1981)
Magyar népi viseletek, 1932 (8 db)
akvarell, tus, papír
213*156 mm
j.b.l.: viseletek megnevezése, j.j.l.: 19 Pekáry 32