229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Magyar népi viseletek, 1932 (8 db)

514. Pekáry István (Budapest, 1905 - Budapest, 1981)

Magyar népi viseletek, 1932 (8 db)

akvarell, tus, papír

213*156 mm

j.b.l.: viseletek megnevezése, j.j.l.: 19 Pekáry 32