229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lónyay Albertné Kubinyi Róza portréja, 1869 VÉDETT - NO EXPORT

168. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Lónyay Albertné Kubinyi Róza portréja, 1869 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

112*92 cm