229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vízimalom, 1946

326. Tscheligi Csűrös Lajos (Budapest, 1913 - ?)

Vízimalom, 1946

pasztell, papír

60*44 cm

j.j.l.: Tscheligi Lajos, 946