229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kompozíció kerekekkel

688. Konok Tamás (Budapest, 1930 -)

Kompozíció kerekekkel

kollázs

500*650 mm

j.j.l.: Konok 69; ho.: ceruza vázlat