229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Taorminai napkelte (Taormina I), 1930

520. Egry József (Újlak, 1883 - Badacsonytomaj, 1951)

Taorminai napkelte (Taormina I), 1930

gouache, papír

690*900 mm

j.j.l.: Egry József Taormina 930