229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Művészek asztaltársasága - karikatúra

674. Gedő Lipót (Túrkeve, 1887 - New York, 1952)

Művészek asztaltársasága - karikatúra

tus, papír

405*570 mm

j.j.l.: Gedő