229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybányai táj, 1923

415. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Nagybányai táj, 1923

pasztell, papír

42*59 cm

j.j.l.: Jándi 923