229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szerb Krisztus, 1962

628. Kondor Béla (Pestlőrinc, 1931 - Budapest, 1972)

Szerb Krisztus, 1962

olaj, farost

34,5*24,5 cm

j.j.l.: Kondor

Oeuvre-katalógus; Szerk.: %