229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Városrészlet alakokkal

193. Schliecker, August Eduard (Hamburg, 1833 - Lauenburg an der Elbe, 1911)

Városrészlet alakokkal

akvarell, papír

330*230 mm

j.b.l.: Aug. Schliecker